اخبار سایت

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند 
جهت دانلود گواهی نهایی و سی دی مجموعه مقالات خود می توانید

از سایت مرکز گواهی های موسسه آموزش عالی آپادانا اقدام نمایید. 

 

آموزش تصویری دانلود گواهی و سی دی 

Certificate

 

1399/12/23 بیشتر بدانید ...باسلام به اطلاع پژوهشگران گرامی محترم می رساند

نخستین کنفرانس بین المللی آموزش مجازی چالش ها و راهکارها در شرایط بحران کرونا در تاریخ 29 بهمن ماه 1399 راس ساعت 8.30 صبح به صورت مجازی برگزار خواهد شد .

لذا پژوهشگران گرامی جهت حضور در کنفرانس به صورت آنلاین می توانند از طریق نرم افزار ادوبی کانکت با لینک زیر وارد شوند.

https://vc.apadana.ac.ir/icve

جهت حضور در لینک کنفرانس نیاز به نصب نرم افزار نمی باشد و از طریق مرورگر اجرا خواهد شد.

درصورت لزوم و اجرا نشدن در مرورگر می توانید نرم افزار های مورد نیاز را از طریق سایت دانشگاه به آدرس زیر دانلود نمایید.

https://apadana.ac.ir/page/software

با تشکر دبیرخانه نخستین کنفرانس بین المللی آموزش مجازی چالش ها و راهکارها در شرایط بحران کرونا

1399/11/28 بیشتر بدانید ...


با افتخار به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند 
دبیرخانه نخستین کنفرانس بین المللی آموزش مجازی چالش ها و راهکارها در شرایط بحران کرونا ، در خصوص چاپ مقالات برتر کنفرانس با دبیرخانه نشریه اطلاع رسانی پزشکی نوین به تفاهم رسیدند.

 

1399/09/04 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند ، با توجه به درخواست بالای پژوهشگران جهت تمدید مهلت ارسال مقالات طبق تصمیم کمیته اجرایی کنفرانس تاریخ ارسال مقالات به مدت 2 ماه دیگر تمدید و تا تاریخ 20 دی ماه 1399 می باشد.

1399/08/22 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام نمایه خواهد شد .

ISC Code  » 99200-57260

 

1399/08/18 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند ، که پس از ثبت مقالات خود در پنل کاربری و تایید توسط داوران و پرداخت هزینه مقالات می توانند از قسمت ثبت و ویرایش مقالات اقدام به دانلود گواهی موقت کنفرانس نمایند. 

1399/06/17 بیشتر بدانید ...


با توجه به  نیاز برخی از پژوهشگران گرامی و با عنایت به نظر مساعد شورای سیاستگذاری کنفرانس، امکان ارسال پیش از موعد گواهی پذیرش مقالات برای نویسندگان جهت اخذ نمره دفاع از پایان نامه، شرکت در مصاحبه دکتری و ... فراهم گردید. بنابراین نویسندگانی که متقاضی دریافت اصل گواهینامه، پیش از برگزاری کنفرانس باشند، می توانند در صورت پذیرش مقاله خود و پس از پرداخت هزینه های مربوطه، با دبیرخانه کنفرانس هماهنگ نموده و گواهی خود را از طریق پست پیشتاز دریافت نمایند.

1399/06/17 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که فرمت نگارش مقالات در تاریخ 18 شهریور 1399 در سایت بارگزاری شد و پژوهشگران گرامی می توانند جهت ارسال مقالات خود اقدام نمایند. باتشکر دبیرخانه کنفرانس

1399/06/17 بیشتر بدانید ...


به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند که دبیرخانه نخستین کنفرانس ملی پوشاک ، طراحی پارچه و لباس  از تاریخ 17 شهریورماه 1399 آماده دریافت مقالات شما پژوهشگران گرامی می باشد و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران نسبت به ارسال مقالات خود  اقدام نمایند.

1399/06/17 بیشتر بدانید ...